Vilkolakiai (Black'ų gauja)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Vilkolakiai (Black'ų gauja)

Rašyti by Alice Cullen Volturi on Pir. 26 01 2015, 6:32 pm

Black'ų gauja

Nariai


Jacob Black
Leah Clearwater
Embry Call
Quil Ateara V
Seth Clearwater


Gaujos lyderis

Jacob Black


Gaujos aprašymas

Jacob Black gauja susikūrė tada, kai atsiskyrė nuo to laiko, kai Sam Uley ketino nužudyti Bella su Renesmee.


Aprašymas

Jacob Black - Sam Uley gaujoje, jis buvo antras pagal svarbumą, o savo gaujoje jis pats tapo vadu. Pravardės: Jake, vadas Jacob arba vilkas Jacob - taip jį vadino Bella, dėdė Jay - taip vadino Claire Young. Kai Bella ir Edward susilaukė Renesmees, Jacob ją įsimylėjo ir pažymėjo ją.

Leah Clearwater - ji yra antra pagal svarbumą Back'ų gaujoje ir vienintelė moteris Kviliautų istorijoje tapusi vilkolake. Ji yra Harry Clearwater ir Sue Clearwater dukra, o taip pat ji turi jaunesnį brolį Seth Clearwater. Dar ji yra Sam Uley buvusi mergina. Ji yra nepalaužiama, nes Sam Uley sudaužė jai širdį ir dėl to dar iki šių dienų jam neatleidžia. Patyrusi meilės kančias ji nuo visų ir visko bando apsaugoti savo jaunesnįjį brolį. Pravardė: Lee-Lee - taip ją vadina Sam Uley.

Embry Call - Vienas iš svarbiausių Black'ų narių ir geriausias Jacob Black draugas. Jis yra Tiffany Call ir Joshua Uley vaikas. Tėvo pavardės negavo, nes jo tėvai buvo nesutuoktiniai ir ji miegojo su daugiau vyrų, todėl nežinojo kurio jis sūnus.

Quil Ateara V - Ne kaip kiti gaujos nariai, jis buvo laimingas tapdamas vilku. Džiaugėsi, kad turės savo gaują, bet kiti gaujos nariai nesuprato jo džiaugsmo  ir buvo išsigandę, kad atsikraustę Cullen'ų šeima jiems kėlė pavojų ir dėl tos priežasties jie visi virto į vilkus. Quil džiaugėsi, kad gali prisidėti prie Back'ų gaujos. Pasižymėjęs į Claire Young. Tėvai: Quil Ateara IV ir Joy Ateara. Jacob Black - antros kartos pusbrolis.

Seth Clearwater - Vienas iš Black'ų gaujos narys. Jo sesuo Leah Clearwater. Pats jauniausias iš vilkolakių gaujų. Tėvai: Harry Clearwater ir Sue Clearwater. Emily Young - antros kartos pusseserė.
avatar
Alice Cullen Volturi
"Oh! Edward's right. You do smell good."

Pranešimų skaičius : 1120
Antra pusė : Alec Volturi
Vaikai : Evan Volturi
Galia : Mato ateitį
Miestas : Paryžius
Veikėjo veidas : Ashley Greene
Join date : 2013-04-04

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://vampire-life.nightforum.com

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume