Vilkolakiai (Uley gauja)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Vilkolakiai (Uley gauja)

Rašyti by Alice Cullen Volturi on Pir. 26 01 2015, 7:07 pm

Uley gauja
Nariai

Sam Uley
Jared Cameron
Paul Lahote
Brady Fuller
Collin Littlesea


Gaujos lyderis

Sam Uley


Gaujos aprašymas

Vilkolakių gauja, kuri nepripažysta bendradarbiavimo su vampyrais. Vėliau tai pasikeitė ir tapo draugais su Cullen'ų šeima. Vėliau nuo jų atsiskyrė Jacob Black, o paskui jį išėjo ir porą kitų vilkolakių.


Narių aprašymas

Sam Uley - Jis yra savo gaujos lyderis. Pasižymėjęs ir susižadėjęs su Emily Young. Leah Clearwater - jo buvusi mergina. Taip pat jis buvo pirmasis, kuris pasivertė vilkolakiu. Tėvai: Allison Uley ir Joshua Uley.

Jared Cameron
- Jis trečiasis pasivertė vilkolakiu. Antras pagal svarbumą Uley gaujoje. Pasižymėjo merginai, kuri buvo jo klasiokė Kim Connweller. Jis niekada jai neleido suprasti, kad ji jam patinka, tačiau kai pradėjo ji kreipti į jį dėmesį jis labai apsidžiaugė ir nuo to laiko jie kartu. Jis turi tolimų giminystės ryšių su Black'ų ir Littlesea šeimomis.

Paul Lahote - Trečiasis pagal svarbumą Uley gaujoje. Taip pat tai pats nepastoviausias gaujos narys. Labai įsiuto, kai sužinojo, kad Jacob Black papasakojo Bella Swan apie vilkų gaują ir kad pasirodė esantis vilku. Vėliau jis neturėjo nieko prieš, kad Bella Swan ir Jacob Black tokie artimi draugai. Jis yra linkęs į jausmų proveržius, sprogimus. Kai tai atsitikdavo staigiai visdavo vilku, tačiau tai vėliau sutramdė, kai pasižymėjo su Rachel Black.

Brady Fuller - Prisijungė prie Uley gaujos būdamas dar 13 metų. Leah Clearwater ir Seth Clearwater yra jo pusseserė ir pusbrolis.

Collin Littlesea - Taip pat prisijungė prie Uley gaujos būdamas vos 13 metų. Jacob Black yra jo pusbrolis. Jis mano, kad Leah Clearwater yra pati gražiausia mergina pasaulyje ir yra visiškai ištikimas Sam Uley. Tėvai: Connie Black ir Kevin Littlesea.
avatar
Alice Cullen Volturi
"Oh! Edward's right. You do smell good."

Pranešimų skaičius : 1122
Antra pusė : Alec Volturi
Vaikai : Evan Volturi
Galia : Mato ateitį
Miestas : Paryžius
Veikėjo veidas : Ashley Greene
Join date : 2013-04-04

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://vampire-life.nightforum.com

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume