Voltūriai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Voltūriai

Rašyti by Alice Cullen Volturi on Antr. 09 04 2013, 1:55 pm

Voltūriai
Nariai

Aro
Caius
Marcus
Athenodora
Sulpicia
Didyme
Afton
Alec
Chelsea
Corin
Demetri
Felix
Heidi
Jane
Renata
Santiago

Lyderis

Aro
Marcus
Caius


Būrio apibūdinimas

Būrio nariai nėra vegetarai.Jie laikomi karališkąją vampyrų pasaulio šeima.Yra pats stipriausias būrys.Kai vanpyriškąjį pasaulį valdė Rumunų vampyrai, Voltūriai sugriovė jų pilis ir visiškai sutriuškino.Tada jie tapo galingiausiais.


Nariai

Lyderiai ir jų žmonos

Aro - vienas iš voltūrių vadų.Jo galia-minčių skaitymas prisilietimu.Po to kai jis tapo vampytu, jis perkeitė savo seserį Didyme, tikėdamasis kad jos galia bus panaši į jo, tačiau jos galia buvo tokia, kad teiktų kitiems laimę.Aro kolega Marcus, įsimylėjo Didyme.Jie susituokė.Kiek vėliau, Aro sumanė atimti vampyrų pasaulio valdymą iš rumunų.Kai paėmė vadovavimą, Aro, Marcus ir Caius sugalvojo tris svarbias taisykles, už kurių nesilaikymą vampyrams grėsė mirtis.Vėliau pas Voltūrius atvyko Carlisle.Jis su Aro tapo gerais draugais, bet kadangi Carlisle domėjosi vegetarizmu, jis išėjo iš Voltūrių.

Marcus - vienas iš Voltūrių vadų.Kai jis prarado savo mylimąją Didyme jis tapo labai apatiškas viskam.Kai Voltūriai atėjo Renesmee's Marcus balsavo kad jie paliktų ją gyvą, nes Bellos ir Edward meilė, jam priminė jo ir Didyme's meilę.Jo galios-jaučia ryšius.

Caius - vienas iš Voltūrių vadų.Jis turi žmoną-Athenodorą.Kai tapo vampyru pisijungė prie kitų trijų vampyrų-Aro, Marcus ir Didyme.Vėliau prie jų prisidėjo dar dvi vampyrės-Athenodora Ir sulpicia, kurios iš tikro buvo pusseserės.Caius pamilo Athenodorą ir vedė ją.Kadangi vilkolakiai vos nenužudė Caiaus, jis juo norėjo sunaikinti.Edward pasakojo, kad Caius labai jų bijo.Taip pat, Caius primygtinai reikalavo nužudyt Renesmee.Deja jo prašymas nebuvo įvykdytas.Caius yra vienas iš žiauriausių voltūrių vadų.

Sulpicia - ji yra Aro žmona.Athenodoros pusseserė.Ji neturi jokių galių.

Didyme - Aro sesuo, Marcus žmona.Kai Aro tapo vampyru, jis perkeitė ir savo seserį tikėdamasis kad jos galios bus panašios į jo.Deja jis klydo.Jos galia buvo sukurti laimės aurą.Del šios galios daugelis žmonių pamilo Didyme, taip pat ir Marcus.Jis buvo patikimiausias Aro partneris, taigi, kai Didyme su juo sugalvojo pasitraukti iš Voltūrių, Aro ją nužudė.Nor ir labai mylėjo savo seserį, jis buvo pasiruošęs atiduoti per ką, kad tik turėtų jam tinkamas galis.Marcus apie Didymės nužudymą niekad nežinojo.

Athenodora - Voltūrių būrio narė, Caiaus žmona.Sulpicios pusseserė.Ji neturi jokių specialių galių.Sargybiniai

Afton - Voltūrių būrio narys, sargybinis.Chelsea mylimasis.Jo galios yra nežinomos.

Alec - Voltūrių būrio narys, užimantis vieną svarbiausių vietų tarp sargybinių.Jis utir seserį Jane.Jo galios- paralyžius.

Corin - Voltūrių būrio narė.Sargybinė.Ji nėra vegetarė-maitinasi gyvūnų krauju.Ji turi specialią galią, bet jos pavadinimas nėra žinomas.

Chelsea - Voltūrių būrio narė.Apibūdinama, kaip labai graži, panašiai kaip Rosalie ir Heidi.Jos galios panašios į Marcus, ji gali matyti ryšiu, bet skirtingai nei Marcus, ji gali ir įtakoti tuos ryšius.Chelsea turi mylimąjį Afton.

Demetri - Voltūrių būrio narys.Sargybinis.Jo galia-sekimas.Jis yra daug geresnos seklys nei kiti klajokliai.Demetris gali sekti visame pasaulyje, jam net nereikia niekur eit, jis viską jaučia.

Felix -Voltūrių būrio narys, sargybinis.Apibūdinamas, kaip labai didelis ir stiprus, panašus į Emmett.

Heidi - apibūdinama, kaip labai graži vampyrė, panaši į Rosalie.Jos darbas, atvesti žmonių į pilį, Voltūriams.Heidi galios-troškimų iluzija.

Jane - Voltūrių sargybinė, labai svarbi.Ji turi brolį dvynį Alec.Ją perkeitė Aro.Jane galios-sukurti skausmo iliuziją.Prieš perkeičiant dvynius, Voltūriai laukė tinkamo jų amžiaus.Vėliau žmonės apkaltino Jane ir Alec raganavimų ir norėjo juos sudegint, taigi Aro nebeliko nieko kita, kaip perkeisti juos tokius kokie jie yra.

Renata - Voltūrių būrio narė.Aro sargybinė.Jos galia-sukurti apsauginį skydą.Renata niekur nesitraukia nuo Aro.

Santiago - Voltūrių būrio sargybinis.Neturi jokių galių.Atlieka beveik tą patį, ką ir Felix.
avatar
Alice Cullen Volturi
"Oh! Edward's right. You do smell good."

Pranešimų skaičius : 1120
Antra pusė : Alec Volturi
Vaikai : Evan Volturi
Galia : Mato ateitį
Miestas : Paryžius
Veikėjo veidas : Ashley Greene
Join date : 2013-04-04

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://vampire-life.nightforum.com

Atgal į viršų Go down

Re: Voltūriai

Rašyti by Svečias on Kv. 07 01 2016, 1:34 pm

Jei parašiau ne ten - nemuškit...

Santiago - Volturių sargybinis, priklausantis būriui ne vieną šimtą metų. Jis atlieka kario ir eksekucijų vykdytojo pareigas. Dažnai vyksta į misijas svetur. Nors asmeninio gebėjimo neturi, tačiau pasižymi didesne jėga ir greičiu, nei paprasti vampyrai. Be to, Santiago vertinamas dar ir kaip mūšių strategas. Nors kartais gali atrodyti, kad jo gebėjimai nusileidžia Felix'ui, šio vampyro nereikia nuvertinti.

Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Re: Voltūriai

Rašyti by Bella Cullen on Kv. 07 01 2016, 1:38 pm

Pataisysiu. Very Happy

_________________
avatar
Bella Cullen
♫Beauty doesn't last forever.But a beautiful personality does♫

Pranešimų skaičius : 1145
Antra pusė : Edward Cullen
Vaikai : Resnesmee Black, Melisa Cullen
Galia : Skydas
Miestas : Forks
Veikėjo veidas : Kristen Stewart
Join date : 2013-04-05

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Voltūriai

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume